איתור ויבוא ציוד וחומר גלם לעסקים

משרד הבריאות, האמון על תקנות בתחומי המזון, מחייב סידרת בדיקות ואישורים עבור ציוד וחומרי הגלם, הנמצאים בעסק. ישנן חברות רבות המוכרות ציודים המיועדים עבור עסקים כגון: מפעלים, מסעדות, אטליזים, מרכולים. ניתן להשיג מכונות חדשות וכמו כן ניתן לרכוש מכונות מתוצרת יד שניה. בעל העסק מחויב לוודא כי המכשיר פועל בכל התנאים הדרושים: מכשיר העובד בצורה תקינה (ללא נזילות ודליפות) ועומד בכללי הבטיחות המיטביים.

אומנם משרד הבריאות לא יבדוק מהיכן הזמנתם את המכונה, כמה היא עלתה לכם ומהו גילה, אך כאמור משרד הבריאות יוודא באופן נוקב את איכות חומרי הגלם שרכשתם ואת הציוד שאתם מאחסנים בו את החומרים.

בעלי עסקים רבים בתחומי המזון, ניצבים בתחילת דרכם מול שאלות חשובות רבות בנושא איתור ויבוא ציוד וחומרי גלם לעסק. איפה כדאי להזמין ציוד ? איזה אישורים חייבים להיות בידיי בעת רכישת חומרי הגלם? היכן לבצע את ההזמנה? ועל מה חשוב לשים לב? מומלץ עבור כל בעל עסק כבר בראשית דרכו להיעזר ביועצים ואנשי מקצוע מומחים ואמינים בתחומם.

כדי לפעול נכון לשם איתור ויבוא ציוד וחומרי גלם תוך כדי צמצום הוצאות ומקסום רווחים ועמידה בכל התנאים והדרישות של משרד הבריאות דרושה השקעה לא מעטה של זמן, מחשבה ותכנון, אינטואיציה וחושים עסקיים חדים כמו גם הגדרת מטרות ברורות.

לאנשי המקצוע של ALFA LICENSE ישנו הידע המקצועי הנדרש וכלים רבים בכדי לסייע לכם באיתור וברכישת הציוד והחומרי הגלם המיועדים לעסק שלכם באופן היעיל והמהיר ביותר.

אצלנו ב ALFA LICENSE ההצלחה שלכם זה הכוח שלנו!!!

<< שירותים נוספים


השאר את פרטיך ונחזור אליך

* שדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה